Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (271)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (271)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Ola i posterunkowy Wojtala badają sprawę śmierci starszego człowieka, który nie cieszył się sympatią sąsiadów. Mężczyzna był samotnikiem, ale sąsiedzi widzieli, że przed śmiercią ktoś go odwiedził.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Ola Latoszek opiekuje się swoim partnerem, aspirantem Kopczykiem, który wylądował w szpitalu. Krzysiek musi zmienić tryb życia, bo inaczej jego kolejna zapaść może skończyć się w kostnicy. Latoszek zastanawia się, jak wpłynąć na upartego kolegę. Tymczasem jej partnerem zostaje posterunkowy Wojtala. Wspólnie badają sprawę śmierci starszego człowieka, nielubianego przez sąsiadów. Jego ciało odkryli przypadkiem robotnicy, wykonujący podkop pod posesją zmarłego. Denat był samotnikiem, ale sąsiedzi widzieli, że przed śmiercią ktoś go odwiedził. Tymczasem naczelnik Kubis podejmuje jakieś tajemnicze działania. Jego żona, Wanda, szybko jednak wpada na trop spisku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także