Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (270)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (270)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Wydział kryminalny zajmuje się sprawą pobicia młodych ludzi, Basi i Roberta. Dwóch mężczyzn napadło na nich w domu podczas randki. Robert zmarł. Wach i Walczak szukają motywów tej zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Wydział kryminalny zajmuje się sprawą ciężkiego pobicia młodych ludzi, Basi i Roberta. Dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na nich w domu podczas randki. Robert zmarł, Basi udało się przeżyć, nie ma z nią jednak kontaktu. Wach i Walczak szukają motywów tej zbrodni. Odkrywają, że denat był zadłużony i podejrzewają, że mogło dojść do próby odebrania długu. Informacja ze szpitala, dotycząca stanu zdrowia Basi, rzuca jednak nowe światło na sprawę. Tymczasem Kuba Walczak ukrywa w swoim mieszkaniu przerażonego Hieronima. Sprawdza okoliczności wypadku Amelii, który wygląda na próbę zabójstwa z zimną krwią. Przy tej okazji Kuba, jego niedoszły teść i Iza będą mieli okazję wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia z przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także