Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (269)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (269)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Jawor obserwuje pedofila Rębacza. Razem z Dagą musi jednak zbadać tajemnicę śmierci młodej kobiety, której ktoś wrzucił do wanny włączoną suszarkę. Ofiara osierociła dwójkę dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Jawor obsesyjnie obserwuje pedofila Rębacza. Razem z Dagą Górską musi jednak zbadać tajemnicę śmierci młodej kobiety, której ktoś wrzucił do wanny włączoną suszarkę. Ofiara osierociła dwójkę dzieci, 4-letnią Zuzię i 8-letniego Bartka. Z zebranych informacji wynika, że kobieta miała pozamałżeński romans i właśnie jej tajemniczy kochanek staje się głównym podejrzanym. Problem jednak polega na tym, że nikt go nigdy nie widział. Jedynymi osobami, które go znają, są dzieci ofiary. Jawor i Górska muszą zastanowić się, jak dyskretnie do nich dotrzeć. Tomka odwiedza też Kinga Wilk. Ma nowe pomysły związane z Rębaczem. Przy tej okazji policjanci wpadną na całkowicie nowy trop - siostra przestępcy zostawiła im przed śmiercią dziwną wiadomość.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także