Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (260)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (260)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Do Walczaka znów zgłasza się niedoszły teść. Mężczyzna ma problemy, które tym razem nie dotyczą jego córki. Prosi o sprawdzenie okoliczności morderstwa, do którego doszło w pobliżu linii kolejowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Do Kuby Walczaka po raz kolejny zgłasza się Hieronim, jego niedoszły teść. Mężczyzna ma poważne problemy, które tym razem nie dotyczą jego córki. Prosi Kubę o sprawdzenie okoliczności morderstwa, do którego doszło w pobliżu linii kolejowej pod miastem. Walczak przeczuwa, że to świetna okazja, żeby odkryć charakter powiązań między Hieronimem a Waldemarem, mężem Izy. We wskazanym miejscu znalezione zostają zwłoki złodzieja kolejowego, specjalizującego się w kradzieży węgla. Walczak stopniowo odkrywa kolejne fakty, dotyczące poważnej afery, w którą zamieszany jest Hieronim. Dojrzewa także do tego, by podjąć ostateczną decyzję w sprawie swojego romansu z Izą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także