Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (259)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (259)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:W Warszawie ginie dziesięcioletnia Ala. Matka dziecka korzysta z pomocy jasnowidza, który wskazuje, że zaginionej trzeba szukać we Wrocławiu. Jawor i Górska sceptycznie podchodzą do tych wskazań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

W Warszawie ginie dziesięcioletnia Ala. Zrozpaczona matka dziecka korzysta z pomocy jasnowidza, który wskazuje, że zaginionej trzeba szukać we Wrocławiu. Jawor i Górska, przydzieleni do tej sprawy, sceptycznie podchodzą do tych wskazań. Niebawem jednak w wytypowanym przez jasnowidza pensjonacie Bolek znajduje ślady krwi. Kryminalni dowiadują się, że wcześniej zatrzymał się tam były partner matki Ali. Kinga Wilk coraz bardziej niepokoi się zachowaniem Piotra Rębacza, pedofila, który niedawno opuścił zakład karny. Mężczyzna pojawia się w miejscach, które wiążą się ze śledztwem dotyczącym zaginięcia Ali. Kryminalni zaczynają podejrzewać, że Rębacz może mieć coś wspólnego z tą sprawą. Proszą o pomoc córkę przestępcy, Annę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także