Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (209)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (209)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Paulina Wach szaleje z niepokoju po zniknięciu córki. Korzysta ze wszystkich dostępnych środków, aby odnaleźć dziewczynę. Tymczasem Agata podróżuje autostopem. Niebawem trafia pod opiekę Celiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Paulina Wach szaleje z niepokoju po zniknięciu córki i korzysta ze wszystkich dostępnych środków, aby odnaleźć dziewczynę. Tymczasem Agata, która uciekła z domu, podróżuje autostopem po Polsce. Niebawem trafia pod opiekę starszej od siebie Celiny. Doświadczona dziewczyna pokazuje jej, jak radzić sobie w podróży. Wach martwi się także o Kubę Walczaka, który ma poważne problemy. W mieście pojawił się oszust, okradający starszych ludzi metodą "na policjanta". Wydział wewnętrzny jest przekonany, że Jakub zaangażowany jest w sprawę, tym bardziej że znane są jego problemy finansowe. Kłopoty Walczaka pogłębiają się, gdy jeden z poszkodowanych jawnie go oskarża.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także