Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (206)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (206)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Latoszek konsultuje z Kubisem zatrzymanie Jareckiego. Stępiński postanawia potraktować sprawę poważnie. Angażuje do pomocy kilku swoich ludzi, na miejscu ma się też pojawić prokurator z Warszawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 27 maja
pojutrze
22:50 TV 6 (z napisami)

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Latoszek, w tajemnicy przed Sawickim, konsultuje z Kubisem zatrzymanie Jareckiego. Stępiński postanawia potraktować sprawę poważnie. Angażuje do pomocy kilku swoich ludzi, na miejscu ma się też pojawić prokurator z Warszawy. Żeby ukryć prawdę przed Brunonem, funkcjonariusze muszą brnąć w kolejne kłamstwa. Tymczasem pojawia się sprawa morderstwa szefa dużej firmy budowlanej. Został on uśmiercony precyzyjnym strzałem w tył głowy, a sprawca nie zostawił żadnych śladów. Latoszek i Sawicki ustalają, że zamordowany przedsiębiorca i jego żona nie dochowywali sobie wierności, co włącza do kręgu podejrzanych byłego męża kochanki ofiary - komandosa, cierpiącego na zespół stresu pourazowego. Bruno, przekonany że jego partnerka jest na zwolnieniu lekarskim, musi sam poprowadzić to śledztwo, które z każdą chwilą bardziej się komplikuje. Jednak znacznie bardziej szokujące zwroty akcji czekają Olę Latoszek i Kubisa, którzy przekonują się, że Jarecki jest bardzo sprytnym i przenikliwym człowiekiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także