Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (19)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (19)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2016   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:W zamkniętym domu znalezione zostają zwłoki znanego antykwariusza. Dzięki spostrzegawczości Przybylskiej wychodzi na jaw, że jeden z widocznych na ścianie obrazów prawdopodobnie został podmieniony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par, którzy tworzą oddzielne zespoły dochodzeniowe. Oprócz prowadzonych śledztw, serial pokazuje także wątki z życia osobistego bohaterów. Poza zdjęciami kręconymi tradycyjnie, w serialu mają znaleźć się liczne ujęcia zrealizowane m.in. przy pomocy dronów.

W tym odcinku

W zamkniętym, chronionym alarmem domu znalezione zostają zwłoki znanego antykwariusza. Klucz tkwiący w zamku wyklucza włamanie. Dzięki spostrzegawczości Przybylskiej wychodzi na jaw, że jeden z widocznych na ścianie obrazów prawdopodobnie został podmieniony. Podejrzenia kryminalnych wzbudza pewien znajomy zmarłego. Tymczasem Przybylska zaprasza Stasiaka na urodzinowego grilla. Pogodną atmosferę zakłóca szwagier kobiety, który chce sprzedać część siedliska pod stację benzynową.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także