Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (176)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (176)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Wach i Walczak poszukują dziesięciolatka, który zaginął w drodze ze szkoły. Odnaleziony chłopiec jest w stanie krytycznym. Ślady na miejscu zdarzenia wskazują, że został potrącony przez samochód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Wach i Walczak rozpoczynają poszukiwania dziesięcioletniego chłopca, który zaginął w drodze ze szkoły do domu. Policjanci szybko odnajdują dziecko, które jest jednak w stanie krytycznym. Ślady na miejscu zdarzenia wskazują, że chłopiec został potrącony przez samochód. Kiedy lekarze walczą o życie dziecka, stróże prawa poszukują sprawcy wypadku. Analiza kryminalistyczna wskazuje, że poruszał się on czarnym, terenowym autem. Niebawem policjanci odnajdują pasujący do tego opisu pojazd. W dodatku w jego bagażniku widnieją ślady krwi. Kuba Walczak tymczasem szykuje się do swojego pierwszego kolokwium. Pomimo że wykładowcą tego przedmiotu jest jego przyjaciel, Bolek Kowalski, Walczak oblewa sprawdzian.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także