Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (175)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (175)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Latoszek i Sawicki prowadzą sprawę śmierci chirurga plastycznego. Funkcjonariusze prześwietlają grono jego klientów. Znajdują gangstera, który chciał zmienić rysy twarzy, by ukryć się przed policją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Latoszek i Sawicki prowadzą sprawę śmierci znanego lekarza, doktora Kraski. Był on cenionym chirurgiem plastycznym. Policjanci prześwietlają grono jego klientów. Wśród nich znajdują znanego gangstera, który chciał zmienić rysy twarzy, by ukryć się przed policją. W toku śledztwa okazuje się jednak, że sam Kraska także miał wiele na sumieniu... Ostro traktował podwładnych i zdarzało mu się żądać usług seksualnych od pacjentek. Dziewczyna Sawickiego, Monika, proponuje policjantowi wspólny wyjazd do Szwajcarii. Koszty wyjazdu znacznie przekraczają jednak możliwości finansowe Brunona. Mimo to Monika nie ustępuje. Sawicki czuje, że ich związek stoi w obliczu poważnego kryzysu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także