Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (174)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (174)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Górska i Jawor wyjaśniają sprawę podpalenia. W zgliszczach znaleziono zwłoki, w szafkach zaś wykryto ślady narkotyków. Kryminalni podejrzewają, że lokal był skrytką handlarzy nielegalnych substancji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Górska i Jawor prowadzą śledztwo w sprawie podpalenia. W spalonym mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny, w szafkach zaś technicy wykryli ślady narkotyków. Kryminalni podejrzewają, że lokal był skrytką handlarzy nielegalnych substancji. Jednak strażacy podsuwają im zupełnie inny trop. Okazuje się bowiem, że ktoś wsuwał przez szczelinę pod drzwiami papierki z prośbą o ratunek. Lilka, niedoszła współlokatorka Dagi, jest osaczana przez natrętnego podrywacza, który nie chce dać jej spokoju. Zwariowana dziewczyna postanawia wykorzystać możliwości nowej koleżanki, dzięki czemu między dziewczętami rodzi się nić zażyłości. Górska i Jawor wciąż też badają sprawę Eweliny Burowskiej. Terapeuta dziewczyny, Palęcki, dzieli się z nimi materiałami z terapii. Te jasno wskazują, kto mógł chcieć śmierci Eweliny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także