Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (173)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (173)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Wach i Walczak pracują nad sprawą śmierci 50-letniego Wiktora Kulika. Wiadomo, że mężczyzna dobrze zarabiał. Wychodzi na jaw, że Kulik pisał prace zaliczeniowe i magisterskiego dla studentów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Wach i Walczak pracują nad sprawą śmierci 50-letniego Wiktora Kulika. Wiadomo, że mężczyzna dobrze zarabiał i utrzymywał szeroką siatkę biznesowych kontaktów. Nie wiadomo jednak, czym tak naprawdę się zajmował. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Kulik pisał prace zaliczeniowe i magisterskiego dla studentów. Przy okazji szantażował też swojego dawnego klienta, który zaczął pełnić eksponowane stanowisko. Kryminalni idą tym tropem. Przy okazji wizyt na uniwersytecie Walczak postanawia załatwić własne sprawy. Zgłasza się do dziekana kryminologii i zapisuje na zajęcia. Tymczasem Wach zmaga się z kolejnymi problemami dotyczącymi problemów z wychowaniem dorastającej córki. Agata szybko dojrzewa i zaczyna mieć bardzo kontrowersyjne pomysły.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także