Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (158)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (158)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Na ulicy umiera Wietnamczyk, ofiara pobicia. Kowalski ustala, że zmarły był kucharzem, co prowadzi Jawora i Górską do azjatyckich barów. Bariera językowa utrudnia policjantom działanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Na ulicy umiera młody Wietnamczyk, ofiara pobicia. Kowalski ustala, że zmarły był kucharzem, co prowadzi Jawora i Górską do świata azjatyckich barów. Bariera językowa utrudnia jednak policjantom działanie. Mimo to udaje im się odkryć, że ofiara posługiwała się cudzymi dokumentami. Niestety, dziewczyna, która jako jedyna zgodziła się współpracować z policją, w tajemniczy sposób znika. Kryminalni uświadamiają sobie, że sprawa jest o wiele poważniejsza, niż sądzili. Tymczasem Daga przeżywa swój osobisty dramat. Jej życiowy partner, Mateusz, wyznaje, że spodziewa się dziecka z inną kobietą. Mężczyzna nie chce jednak rezygnować ze związku z Dagą. Zaszokowana policjantka musi zdecydować, co powinna w tej sytuacji zrobić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także