Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (150)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (150)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Ola Latoszek dołącza do Sawickiego. Ich pierwsza wspólna sprawa dotyczy morderstwa znanego z mediów jasnowidza. Policjanci ustalają, że w przeszłości wróżbita współpracował z wydziałem kryminalnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Latoszek, za namową Sawickiego, zabiera się za sprawę chłopaka Moniki. Do współpracy próbuje zwerbować prokuratora Jagiełłę. Monika ma zostać świadkiem koronnym, a Ola Latoszek tymczasowym członkiem zespołu kryminalnych. Dziewczyna zostaje przydzielona Sawickiemu. Ich pierwsza wspólna sprawa dotyczy morderstwa znanego z mediów jasnowidza. Mężczyzna zostaje zastrzelony w podziemnym parkingu po tym, jak na wizji jedna z dzwoniących do studia kobiet ostrzegła go przed śmiercią. Rozmowa z nią jednak niewiele wnosi do sprawy. Chociaż podejrzana przyznaje się do winy, dowody wskazują na to, że w chwili dokonania morderstwa nie opuszczała mieszkania. Kryminalni mają okazję rozmawiać także z osobą, która znalazła ciało. To tarocistka twierdząca, że wróżbita przewidział swoją śmierć i zostawił jej ukrytą w kartach informację. Policjanci, a zwłaszcza Sawicki, pozostają sceptyczni wobec tego typu poszlak. Tym bardziej zaskakuje ich informacja, że zamordowany współpracował z wydziałem kryminalnym i dzięki swoim zdolnościom pomógł w rozwiązaniu kilku spraw. Sawicki spotyka się z Moniką. Obiecuje dziewczynie pomoc, prosi jednak o kilka informacji o Rudym, które mogą się okazać przydatne dla prokuratora.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także