Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (148)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (148)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Ktoś śmiertelnie przestraszył młodą gwiazdę muzyki pop. W hotelowym łóżku znalazła ona zwierzęce podroby. Walczakowi i Wach, którzy prowadzą to śledztwo, od początku towarzyszą media.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Ktoś śmiertelnie przestraszył młodą gwiazdę muzyki pop. W hotelowym łóżku znalazła zwierzęce podroby razem z wiadomością, że już niedługo sama będzie tak wyglądać. Prokurator Jagiełło traktuje sprawę bezpieczeństwa wokalistki jako priorytet. Walczakowi i Wach, którzy prowadzą to śledztwo, od początku towarzyszą media, w wyniku czego dochodzi do nieprzyjemnych konfrontacji pomiędzy Kubą a nachalnymi dziennikarzami. Walczak nie umie w porę wyhamować i jeden z paparazzich traci drogocenny sprzęt fotograficzny. Od tej pory kryminalny jest pod ostrzałem mediów. Kubis, zorientowany w życiu prywatnym gwiazdy, podsuwa ważny trop i informuje kolegów, że piosenkarka jest w trakcie trudnego rozwodu. Klucz do wyjaśnienia sprawy może się także znajdować w korespondencji od fanów. Policjanci są przytłoczeni ilością listów i maili. Do pomocy angażują Kubis i Jagiełło. Kuba zabiera pracę do domu. W konsekwencji prokurator znajduje listy, nad którymi warto się zatrzymać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także