Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (145)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Walczak razem z Wach prowadzą śledztwo w sprawie śmierci chłopaka. Przeprowadził on się z ubogiej dzielnicy do domów jednorodzinnych. Po raz ostatni widziano go na imprezie dzień wcześniej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Iza wraca do Kuby. Mężczyzna chce spędzić z dziewczyną ten pierwszy, uroczysty dla nich dzień, ale nie pozwalają mu na to obowiązki zawodowe. Walczak razem z Wach prowadzą śledztwo w sprawie śmierci chłopaka, którego zwłoki noszą ślady dotkliwego pobicia. Okazuje się, że to ciało byłego mieszkańca bloku w ubogiej okolicy, którego rodzina przeniosła się do dzielnicy domów jednorodzinnych. Kryminalni docierają do rodziców i sprawdzają najbliższe środowisko pobitego. Z zeznań wynika, że po raz ostatni widziano go na imprezie dzień wcześniej. Uczestnicy zgodnie potwierdzają, że zamordowany udał się do swojej starej dzielnicy, gdzie miał niezałatwione sprawy z dawnym towarzystwem. Agata dowiaduje się, że matka oszukała jej koleżanki, przez co nie dotarła na upragniony koncert. Paulina musi wytłumaczyć córce, jaki był cel tej prowokacji. Walczak stara się zaplanować jakąś niespodziankę dla Izy, aby uczcić ich pojednanie. To nie będzie łatwe zadanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także