Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (143)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (143)

7.7/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Prokurator Jagiełło ma dla Górskiej niecodzienne zadanie. Tymczasem Daga i Jawor muszą pomóc zielarce, która stała się celem ataku. Lokalna społeczność oskarża ją o otrucie kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Prokurator Jagiełło ma dla Górskiej niecodzienne zadanie. Tymczasem Daga i Jawor muszą pojechać za miasto. Trzeba pomóc wiejskiej zielarce, która stała się celem ataku. Lokalna społeczność oskarża ją o otrucie młodej kobiety. Na miejscu kryminalni przekonują się, że prokurator ma szczególny stosunek do sprawy, ponieważ sołtysową we wsi jest jego dawna sympatia. Na czas postępowania Jagiełło zatrzymuje się w domu kobiety. Na pomoc wezwani zostają również Kowalski i patolog Dobecka. Tych dwoje znowu nie jest w najlepszych stosunkach. Bolo, któremu Selena zarzuca zdradę, po raz kolejny znalazł się w trudnym położeniu i nie wie, jak wybrnąć z sytuacji. W trakcie śledztwa policjanci muszą podążyć tropem skomplikowanych relacji międzyludzkich. Tymczasem sekcja zwłok wykazuje, że zmarła dziewczyna została otruta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także