Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (142)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (142)

7.7/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Małżeństwo zgłasza policjantom zaginięcie córki. Dziewczyna miała przylecieć z Tokio, gdzie pracowała jako modelka. Para podejrzewa, że córkę skrzywdził szejk, z którym ma ona dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Wach zwierza się Walczakowi, że straciła kontakt z Jurkiem. Zniknął z jej życia, jakby zapadł się pod ziemię. Kuba radzi jej zamówić taksówkę i poprosić o kierowcę, który mógłby rzucić nowe światło na sprawę. Paulinie udaje się wyciągnąć cenne informacje od jednego z kolegów Jurka. Mężczyzna ponoć zrezygnował ze znajomości z policjantką z powodu złamanego serca. Tymczasem na komendzie pojawia się małżeństwo zaniepokojone zniknięciem córki. Dziewczyna miała przylecieć z Tokio, gdzie pracowała jako modelka, jednak kontakt z nią się urwał. Para podejrzewa, że córkę skrzywdził szejk, z którym ma dziecko. W niedalekiej przeszłości bogacz nawiązał kontakt z rodziną byłej partnerki za pośrednictwem prawnika, chcąc potwierdzić swoje ojcostwo. W toku śledztwa na jaw wychodzą fakty, które zmieniają jego bieg.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także