Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (141)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (141)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Bolek nie pamięta prawie niczego z poprzedniej nocy. W jego mieszkaniu wciąż jednak przebywa pełna entuzjazmu Dobecka. Tymczasem Sawicki i Walczak mają rozwiązać zagadkę uciekającej panny młodej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Bolek Kowalski nie pamięta prawie niczego z poprzedniej nocy. W jego mieszkaniu wciąż jednak przebywa pełna entuzjazmu Dobecka. Kiedy pani patolog wychodzi do pracy, do domu Bolka wkracza Selena. Stęskniona kobieta pragnie pojednania. Tymczasem Sawicki i Walczak mają rozwiązać zagadkę uciekającej panny młodej. Porzucony i zaniepokojony narzeczony zgłasza zaginięcie przyszłej żony. Kobieta zostaje szybko odnaleziona, wszystko jednak wskazuje na to, że ją pobito. Poszkodowaną jest znana dziennikarka śledcza, która mogła zaszkodzić kilku ważnym instytucjom. Kryminalni mają nadzieję, że dochodzenie ruszy z miejsca dzięki pomocy naczelnej. Sawicki ignoruje listy od Moniki. Jednak do kolejnej wiadomości załączone są zdjęcia. Widać, że Monika jest pobita i może potrzebować pomocy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także