Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (140)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (140)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Z magazynu Izby Celnej giną dwie tony tytoniu, które były w depozycie. W trakcie włamania ginie strażnik. Policjanci szukają punktów zaczepienia, ale przestępcy byli dobrze przygotowani do napadu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Nad ranem nieznani sprawcy włamują się na teren magazynu Izby Celnej. Giną dwie tony tytoniu, które były w depozycie. W trakcie włamania ginie strażnik. Policjanci szukają punktów zaczepienia, ale przestępcy byli dobrze przygotowani do tego napadu. Jedynym źródłem informacji może okazać się kierowca wcześniej przechwyconego transportu z tytoniem. Ten jednak dobrze się ukrył przed policją. W miarę rozwoju śledztwa sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. Tymczasem Górska znika w trakcie pracy. Dziewczyna udaje się do sypialni ze swoim chłopakiem. Jagiełło ma dla Kubisa kilka ważnych informacji dotyczących Bossa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także