Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (131)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (131)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Wach i Walczak pracują nad sprawą Ukrainki, która trafiła do szpitala po tym, jak w jej ciele pękł woreczek z narkotykami. Policjanci podejrzewają, że była kurierem. Chcą wyśledzić adresata przesyłek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Wach i Walczak pracują nad sprawą Ukrainki, która trafiła na ostry dyżur po tym, jak w jej ciele pękł woreczek z narkotykami. Okazuje się, że miała ich więcej, i policjanci podejrzewają, że była kurierem przewożącym narkotyki przez granicę. Teraz muszą wyśledzić adresata przesyłek na terenie kraju. Szukają też jej rodziny w środowisku emigrantów. Z zebranych zeznań wynika, że głównym dostawcą był mąż Ukrainki, a ostatnie zlecenie było tak intratne, że w procederze wzięła udział cała rodzina. Narkotyki połknął nawet ich mały syn i teraz jego życie jest zagrożone. Do kryminalnych zgłasza się informator, który oferuje swoją pomoc w poszukiwaniu dziecka. Latoszek ma pilną sprawę do Wach. Paulina dostaje dokument, który tymczasowo zmienia jej pozycję w wydziale. Kuba nie omieszka wykorzystać sytuacji, by podokuczać koleżance. Dla policjantki to nie koniec niespodzianek: kurier przynosi jej bowiem bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także