Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (130)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Przybylska niechętnie zawiadamia szefa o prawdopodobnym miejscu pobytu Bossa. Komendant dzwoni do Jawora i zleca mu ustalenie kilku faktów. Wysyła też patrol, by sprawdzić wiarygodność informacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Przybylska spotyka się z Kubisem poza komendą. Niechętnie przekazuje szefowi informacje dotyczące prawdopodobnego miejsca pobytu Bossa. Maria podejrzewa, że Kacper załatwi sprawę po swojemu. Przybylska chce interweniować, ale komendant się nie zgadza. Tymczasem sam dzwoni do Jawora i zleca mu ustalenia kilku faktów w tajemnicy przed Latoszek. Wysyła również lokalny patrol, by sprawdzić wiarygodność informacji, dotyczących przestępcy. Wkrótce okazuje się, że mieli do czynienia ze zręcznym blefem. Tymczasem u Marii w domu pojawia się Kacper z nowymi informacjami. Wydarzenia niespodziewanie przybierają bardziej dramatyczny obrót. Śledczy z komendy znajdą się w sytuacji, w której będą zmuszeni stanąć przeciwko sobie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także