Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (129)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (129)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Słynny profesor matematyki zabija w swoim domu włamywacza. Wszystko wskazuje na obronę konieczną. Jedynie Górska ma pewne wątpliwości. Jej zdaniem włamanie w domu poszkodowanego zostało upozorowane.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Słynny profesor matematyki zabija w swoim domu włamywacza. Wszystko wskazuje na obronę konieczną. Jedynie Górska ma pewne wątpliwości. Jej zdaniem włamanie w domu poszkodowanego zostało upozorowane. Włamywaczem okazuje się były student profesora, któremu wcale nie chodziło o rabunek. Sytuacja diametralnie się zmienia, gdy matematyk również zostaje zabity. Sprawę przejmuje ABW, ale to Górska i Jawor odkrywają prawdę. Na komendzie pojawia się Jagiełło. Stara się przekonać Aleksandrę Latoszek, że zespół tej komendy, a w szczególności Kubis, to ludzie godni zaufania. Daga Górska nadal dość oschle traktuje swojego chłopaka. Nie pomogły przeprosiny w łódce. Kobieta zastanawia się nad ich wspólną przyszłością.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także