Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (128)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (128)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Latoszek wstrzymuje odejście Pilarczyk, chociaż Ewa jest w trakcie pakowania swoich rzeczy. Na komendzie brakuje pracowników, a właśnie odebrano zgłoszenie dotyczące znalezienia zwłok młodej kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Latoszek wstrzymuje odejście Pilarczyk, chociaż Ewa jest w trakcie pakowania swoich rzeczy. Na komendzie brakuje pracowników, a właśnie odebrano zgłoszenie dotyczące znalezienia zwłok młodej kobiety. Na miejscu, na prośbę Ewy, pojawia się również Sawicki, chociaż stróż prawa nie jest w najlepszej formie. Zamordowana okazuje się pracownicą pobliskiego klubu go-go. Jej szefowa to była dziewczyna gangstera, który zostaje wytypowany jako główny podejrzany. Ochroniarzem w klubie jest natomiast były funkcjonariusz, którego ciało następnego dnia zostaje wyłowione z Odry. Bruno dowiaduje się, że oddział do walki z narkotykami nie znalazł niczego w mieszkaniu Moniki. Istnieje podejrzenie, że przestępca wiedział o nalocie. Sawicki domyśla się, że to sprawka Moniki, i jest wściekły na siebie, że dał się omotać. Ewa cały czas próbuje powiedzieć swojemu partnerowi, że przenosi się do innej jednostki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także