Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (127)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Wach, Walczak i Kowalski udają się na bal charytatywny, na którym mają odebrać nagrodę za pracę z młodzieżą. Paulina ma kłopoty z dotarciem na miejsce. Ceremonię zakłóca pewne tragiczne wydarzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Wach, Walczak i Kowalski wybierają się na bal charytatywny, na którym mają odebrać nagrodę za swoją pracę z młodzieżą. Nie wszyscy dobrze się czują w strojach wieczorowych, a Paulina ma na dodatek kłopoty z dotarciem na miejsce i korzysta z pomocy pewnego urzeczonego jej urodą mężczyzny. Nieoczekiwanie ceremonię zakłóca tragiczne wydarzenie - z windy w holu wyczołguje się zakrwawiony człowiek, który umiera na rękach Pauliny. Okazuje się, że to jeden z gości honorowych gali, który miał wręczać nagrody gościom. Mężczyzna został zaatakowany w jednym z pokoi hotelowych. Kryminalni zatrzymują wszystkich uczestników balu i rozpoczynają śledztwo. Jednak nagrania z monitoringu pokazują, że sprawca nie był uczestnikiem przyjęcia. Teraz kryminalni muszą go odnaleźć i poznać motywy zbrodni. Walczak nie umie przebaczyć Izie kłamstwa o dziecku. Dziewczyna postanawia się wyprowadzić. Tymczasem na komendzie rozchodzi się informacja o niespodziewanym urlopie Kubisa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także