Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (126)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (126)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci nauczyciela w fitness klubie. Okazuje się, że mężczyzna cierpiał na astmę. Z zapisu monitoringu wynika, że nie był sam - ktoś obserwował jego atak duszności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

W wydziale Kubisa pojawia się kontrola z Komendy Głównej. Ma to związek ze sprawą zaginionej biżuterii, która znalazła się w depozycie z dużym opóźnieniem. Kubis jest wyraźnie zdezorientowany. Tymczasem śledczy muszą się zająć sprawą mężczyzny, którego ciało znaleziono w fitness klubie. Przybylska prosi o pomoc Paulinę Wach. Razem udają się na miejsce, by sprawdzić okoliczności zdarzenia. Okazuje się, że zmarły - nauczyciel matematyki - cierpiał na astmę, a przyczyną śmierci był atak duszności. Z zapisu monitoringu wynika jednak, że mężczyzna nie był sam - ktoś obserwował atak i nie udzielił pomocy. Obok klubu techniczny znajduje w śmietniku leki na astmę, które denat powinien mieć przy sobie. Podejrzenie pada na kilku uczniów, którzy już wcześniej dopuścili się aktów przemocy wobec nauczyciela. Jednak w trakcie śledztwa wychodzą na jaw fakty, które rzucają zupełnie inne światło na całą sprawę. Maria zdradza Kacprowi, że wiadomość o śmierci Bossa była fałszywa. Chłopak zdobywa ważne informacje o możliwym miejscu pobytu mordercy swojego ojca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także