Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (124)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (124)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Kubis wzywa Wach i Walczaka do szpitala, w którym leży ofiara napadu. Pacjent jest medalistą w podnoszeniu ciężarów. Policjanci poznają detektywa, który śledził sportowca na zlecenie jego dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Kubis wzywa Wach i Walczaka do miejskiego szpitala, w którym leży mężczyzna zaatakowany przez nieznanego sprawcę. Na miejscu okazuje się, że poszkodowany jest wielokrotnym medalistą w podnoszeniu ciężarów w wadze półciężkiej. Sprawca napadł go znienacka na siłowni. W trakcie śledztwa kryminalni poznają samozwańczego detektywa, który śledził sportowca na zlecenie jego zazdrosnej dziewczyny i może być pomocny w zdemaskowaniu winnego. W toku śledztwa okazuje się również, że ciężarowiec brał ogromne dawki sterydów. Tymczasem na komendzie panuje zamieszanie spowodowane rekrutacją nowego pracownika. Kubis przeprowadza rozmowy z aplikantami i jest wyraźnie zmęczony. W końcu pojawia się jednak odpowiednia kandydatka. Z kolei Walczak wie już, jak rozwiązać sprawę feralnego pierścionka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także