Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (123)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (123)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Bruno mówi Pilarczyk, że Monika zawróciła mu w głowie. Dla Ewy to przykra wiadomość. Kubis ma dla stróżów prawa nowe zadanie. W ogródku kawiarnianym został zastrzelony producent filmów dla dorosłych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Bruno mówi Pilarczyk, że Monika naprawdę zawróciła mu w głowie. Dla Ewy to raczej przykra wiadomość. Kubis ma dla stróżów prawa nowe zadanie. W ogródku kawiarnianym został zastrzelony producent filmów dla dorosłych. Zabójca podjechał na motocyklu i strzelił kilka razy z bardzo bliska. Świadkiem zdarzenia jest aktorka, występująca filmach ofiary. Kobieta wspomina o stalkerze, prześladującym ją od ponad pół roku. Kryminalni idą tym tropem. Kolejną hipotezą jest morderstwo z rąk konkurencji, bądź zemsta zazdrosnego chłopaka innej aktorki z branży. Pilarczyk rozważa odejście z komendy. Prosi koleżankę z sąsiedniej jednostki, aby podpytała, czy nie szukają kogoś do pracy. Tymczasem Sawicki obmyśla plan, jak uwolnić Monikę z rąk jej chłopaka kryminalisty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także