Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (122)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (122)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:We wsi zostaje znalezione ciało wójta. Sprawę badają Maria i Walczak. Pierwszym tropem jest romans z nauczycielką. Okazuje się on fałszywy. Policjanci natrafiają na lokalną zmowę milczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

We wsi znaleziono ciało wójta. Kubis prosi Marię, żeby zajęła się sprawą wraz z Walczakiem. Kryminalni rozmawiają z sąsiadami. Rzekomy romans z nauczycielką jest pierwszym tropem, którym podążają. We wsi panuje jednak zmowa milczenia. W toku śledztwa okazuje się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana i w grę wchodzą duże pieniądze. Chodzi o sprzedaż ziemi pod wydobycie gazu łupkowego. Wójt, mimo oporu lokalnej społeczności, dokonał pierwszych transakcji. Kubis odwiedza Kacpra, aby poinformować go o śmierci Bossa. Komendant ma nadzieje, że ta wiadomość pomoże chłopakowi stanąć na nogi. Tymczasem Maria ma pewne podejrzenia co do prawdziwych przyczyn śmierci angielskiego przestępcy. Postanawia zbadać tę sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także