Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (120)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (120)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:W pobliżu nocnego klubu znaleziono ciało mężczyzny przebranego za drag queen. Okazuje się, że denat pracował w banku. Rodzina nie akceptowała jego pasji. Do kręgu podejrzanych trafia brat ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Monika nocuje u Brunona. Rano Sawicki przynosi dziewczynie kawę do łóżka. Tymczasem na tyłach nocnego klubu znaleziono ciało. Zamordowano mężczyznę przebranego za drag queen. Kryminalni zaczynają od przesłuchania jego współpracowników. Okazuje się, że zamordowany pracował w banku. Rodzina nie akceptowała jego pasji, której poświęcał się wieczorami. Do kręgu podejrzanych trafia brat ofiary, który wcześniej groził krewnemu śmiercią. Kolejnym podejrzanym jest inny drag queen z klubu, który ponoć zazdrościł zamordowanemu błyskotliwej kariery. Tymczasem Sawicki martwi się o Monikę. Jej chłopak kryminalista właśnie wrócił z podróży biznesowej i ruszył na poszukiwanie partnerki. Dziewczyna boi się o swoje życie. Sawicki chce ją chronić za wszelką cenę. Ewa natomiast stara się umówić z Brunonem na spotkanie po pracy, ten jednak wciąż szuka wymówek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także