Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (110)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Ginie sędzia. Jagiełło podejrzewa wysoko postawione osoby, uczestniczące w polowaniu, na którym doszło do tragedii. Osoba, która przyznała się do postrzelenia, jest prawdopodobnie podstawiona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Zamordowano sędziego. Jagiełło ma podejrzenia wobec wysoko postawionych osób, uczestniczących w polowaniu, gdzie doszło do tragedii. Osoba, która przyznała się do przypadkowego postrzelenia sędziego, jest prawdopodobnie podstawiona. Tymczasem podejrzany kryminalista ulega śmiertelnemu wypadkowi. Presja uczestników polowania, aby szybko zamknąć śledztwo, jest ogromna. Jagiełło chce odkryć, kto pociąga za sznurki. Na komendzie pojawia się Dobecka. Między nią a Kowalskim dochodzi do ostrej wymiany zdań. Bolo chwali się nową dziewczyną. Pani patolog kąśliwie komentuje ten związek. Ewa dostaje od brata bilety do teatru, zaprasza Sawickiego. Zaznacza jednak, że to tylko koleżeński wypad, a nie randka. W teatrze Sawicki przypadkiem spotyka inną kobietę, która nie jest mu obojętna. To daje Ewie do myślenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także