Sprawiedliwi. Trójmiasto: Drozd (61)
| Występują: | Artur Dziurman, Jerzy Zelnik, Aleksandra Gałczyńska, Rafał Cieluch |
|---|---|
| W skrócie: | Załoga dostaje zgłoszenie dotyczące śmierci 15-letniego Emila. Jego tętnica szyjna została przedziurawiona ostrym narzędziem. Gzymski i Lipiec jadą do domu ofiary. Zastają pijaną macochę. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 15 grudnia za 12 dni |
22:00 | TV 4 (z napisami) |
Opis
Dalsze losy śledczych ze specjalnej trójmiejskiej jednostki wzorowanej na FBI. Pod wodzą nadinspektora Pawła Lipca (Jerzy Zelnik) funkcjonariusze rozwiązują skomplikowane śledztwa i mierzą się z groźnymi przestępcami.
W tym odcinku
Załoga dostaje zgłoszenie dotyczące śmierci 15-letniego Emila Drozda. Jego tętnica szyjna została przedziurawiona ostrym narzędziem. Gzymski i Lipiec jadą do domu chłopaka. Na miejscu zastają pijaną macochę. Kobieta nawet nie zdawała sobie sprawy z nieobecności pasierba. W komputerze Emila śledczy znajdują dziwne treści. Okazuje się, że chłopak zbierał informacje dotyczące gwałtu na starszej kobiecie. Ojciec chłopaka, Robert, to bogaty i wpływowy mężczyzna. Zarzuca policjantom, że naruszyli prywatność jego rodziny. Tymczasem Damian otrzymuje powiadomienie o wizytacji. Pracownik sądu rodzinnego będzie oceniał, w jakich warunkach żyje on i jego bratanica. Problem w tym, że obecnie wszyscy mieszkają u Kosmy.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Artur Dziurman
jako inspektor Roman Gołaszewski "Musashi" -
Jerzy Zelnik
jako nadinspektor Paweł Lipiec -
Aleksandra Gałczyńska
jako podkomisarz Alicja Lipiec -
Rafał Cieluch
jako starszy aspirant Damian Gzymski "Oczko" -
Angelika Kurowska
jako starsza aspirant Patrycja Berg -
Kamil Szklany
jako starszy aspirant Maksym Pietras -
Dariusz Toczek
jako patolog Kosma Janicki -
Zuza Motorniuk
jako komisarz Magdalena Białowąs "Biała" -
Katarzyna Pośpiech
jako łowczyni głów Paulina Kiszczak -
Robert Gulaczyk
jako Łukasz Szreder -
Mateusz Mirczyński
jako aspirant Marek Rybarczyk -
Nicoletta Winiarska
jako sierżant Ida Zieniuk -
Joanna Osyda
jako Sylwia Lempart -
Katarzyna Kołeczek
jako prokurator Weronika Malczewska -
Stefania Gościńska
jako Ania Gzymska -
Sławomir Grzymek
jako brygadzista Barabasz Stanisławski -
Grzegorz Wojdon
jako Kamil Osterwa "Siwy" -
Jan Korwin-Kochanowski
jako Żukowski -
Łukasz Schmidt
jako Poręba -
Przemysław Wyszyński
jako Waldek -
Paulina Grzegorzewska
jako Klara
Zobacz także
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (54) - serial kryminalny - wczoraj, 2 grudnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (55) - serial kryminalny - dziś, 3 grudnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (56) - serial kryminalny - czwartek, 4 grudnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (53) - serial kryminalny - niedziela, 7 grudnia 20:00
- Sprawiedliwi. Trójmiasto: Sprawiedliwość po naszej stronie (57) - serial kryminalny - poniedziałek, 8 grudnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto: Upał (58) - serial kryminalny - wtorek, 9 grudnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto: Stłumiony krzyk (59) - serial kryminalny - środa, 10 grudnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto: Irlandczyk (60) - serial kryminalny - czwartek, 11 grudnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
