Sprawiedliwi. Trójmiasto (71)

serial kryminalny Polska 2025   od 16 lat
Występują:Artur Dziurman, Jerzy Zelnik, Aleksandra Gałczyńska, Rafał Cieluch
W skrócie:W pokoju hotelowym zginął turysta, Haruto Sato. Wychodzi na jaw, że w ciągu ostatnich lat zniknęły trzy osoby z Japonii korzystające z tego samego biura podróży. Podejrzenie pada na właścicielkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 1 października
za 13 dni
21:30 TV 4

Opis

Dalsze losy śledczych ze specjalnej trójmiejskiej jednostki wzorowanej na FBI. Pod wodzą nadinspektora Pawła Lipca (Jerzy Zelnik) funkcjonariusze rozwiązują skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

W pokoju hotelowym zginął japoński turysta, Haruto Sato. Ktoś poderżnął mu gardło. W trakcie morderstwa, na piętrze, gdzie zameldowana była ofiara, kamery monitoringu były wyłączone. Mężczyzna korzystał z gdańskiego biura podróży. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że w ciągu ostatnich kilku lat zniknęły trzy osoby z Japonii korzystające ze wspomnianej agencji. Za każdym razem miało to związek z pewnym niecodziennym zjawiskiem społecznym. Właścicielka biura podróży twierdzi, że o niczym nie miała pojęcia. Gdy policja odkrywa, że kobieta nie mówiła prawdy, podejrzana znika bez śladu. Tymczasem inspektor Gołaszewski odbiera z więzienia dawnego kolegę, Kanta, i oferuje mu pomoc w odnalezieniu się na wolności.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także