Sprawiedliwi. Trójmiasto (50)
Występują: | Artur Dziurman, Grzegorz Wojdon, Jerzy Zelnik, Sławomir Grzymek |
---|---|
W skrócie: | Podczas próby zatrzymania Janos Szabo zostaje ciężko ranny. Nie ma pewności, czy odzyska przytomność i złoży zeznania. Wiadomo tylko, że razem z Kiepurą był on zaangażowany w handel dziećmi. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Trójmiasto. Nadinspektor Roman "Musashi" Gołaszewski (Artur Dziurman) kompletuje nowoczesną jednostkę stworzoną na wzór FBI przez swojego poprzednika, emerytowanego nadinspektora Pawła Lipca (Jerzy Zelnik). W jej skład wchodzą najlepsi eksperci z różnych dyscyplin, którzy mają stawić czoło przestępczości i fali zbrodni, zalewającej miasto. Brutalne realia sprawiają, że policjanci często zmuszeni są działać na granicy prawa, by powstrzymać niespotykane w innych częściach kraju bestialstwo. W okolicy wspólne interesy mają kartele narkotykowe z Ameryki Południowej, a także rosyjska, europejska i afrykańska mafia, handlarze bronią oraz żywym towarem.
W tym odcinku
Podczas próby zatrzymania Janos Szabo zostaje ciężko ranny. Nie wiadomo, czy odzyska przytomność, a jeśli odzyska, czy będzie w stanie podjąć współpracę z inspektorem Romanem "Musashim" Gołaszewskim i jego ludźmi. Wiadomo tylko, że razem z Kiepurą był zaangażowany w handel dziećmi. Policjanci próbują skontaktować się z Elizą - współpracowniczką Kiepury, aby nakłonić ją do złożenia zeznań w sprawie. Okazuje się, że nie żyje. Teraz interesy Barabasza są zagrożone. Gotówka, którą miał wyprać Kiepura, zniknęła. W szeregach mafii czai się zdrajca.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Artur Dziurman
jako Roman "Musashi" Gołaszewski -
Grzegorz Wojdon
-
Jerzy Zelnik
jako Paweł Lipiec -
Sławomir Grzymek
-
Aleksandra Gałczyńska
jako Alicja Lipiec -
Rafał Cieluch
jako Damian "Oczko" Gzymski -
Angelika Kurowska
jako Patrycja Berg -
Kamil Szklany
jako Maksym Pietras -
Dariusz Toczek
jako Kosma Janicki -
Zuza Motorniuk
jako Magdalena Białas -
Katarzyna Pośpiech
jako łowczyni głów -
Robert Gulaczyk
jako Łukasz Szreder
Zobacz także
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (58) - serial kryminalny - dziś, 9 września 21:30 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (59) - serial kryminalny - środa, 10 września 21:30 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (60) - serial kryminalny - czwartek, 11 września 21:30 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (57) - serial kryminalny - niedziela, 14 września 20:00
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (61) - serial kryminalny - poniedziałek, 15 września 21:30 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (62) - serial kryminalny - wtorek, 16 września 21:30 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (63) - serial kryminalny - środa, 17 września 21:30 i 1 późniejsza emisja
- Sprawiedliwi. Trójmiasto (64) - serial kryminalny - czwartek, 18 września 21:30 i 1 późniejsza emisja