SpongeBob Kanciastoporty: Słodki ciężar/Przeciążenie systemu (18)

(SpongeBob SquarePants: Pet or Pests/Komputer Overload)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Sponge przygarnia bezpańskiego robaka. Zaskoczony odkrywa, że w ciągu nocy jego podopieczny wydał na świat młode. Nowych lokatorów nie akceptuje Gacuś. Sponge musi poszukać dla rodzinki innego domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Sponge przygarnia bezpańskiego robaka. Zaskoczony odkrywa, że w ciągu nocy jego podopieczny wydał na świat młode. Nowych lokatorów nie akceptuje jednak Gacuś, dlatego Sponge poszukuje dla rodzinki innego domu. Tymczasem Plankton ma już dość zrzędzenia Karen i postanawia wymienić ją na nowszy model. Kiedy jednak ona proponuje mu kradzież przepisu na kraboburgery, uświadamia sobie, że jest jedyna w swoim rodzaju.

Zobacz także