SpongeBob Kanciastoporty 9: Skrytka krabowa/Zwierzątko Planktona (8)

(SpongeBob SquarePants: Safe Deposit Krabs/Plankton's Pet)

serial animowany USA 2011-2012   b.o.
W skrócie:Pan Krab zostaje uwięziony w banku. Przyjaciele ruszają mu na pomoc. Planktonowi nie udaje się zdobyć sekretnego przepisu na kraboburgera. W ramach pocieszenia postanawia sprawić sobie zwierzątko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Pan Krab nieoczekiwanie staje się więźniem w nowym banku w miasteczku. Sponge i Patryk ruszają mu z odsieczą. Plankton po raz kolejny ponosi klęskę podczas próby zdobycia przepisu na kraboburgera. Aby łatwiej mu było znieść gorycz porażki, przygarnia zwierzątko.

Zobacz także