SpongeBob Kanciastoporty 9: Prawo mieszania koktajli/Skal-dzidziuś (81)

(SpongeBob SquarePants: License to Milkshake/Squid Baby)

serial animowany USA 2011-2012   od 7 lat
W skrócie:Sponge dowiaduje się, że jego licencja na robienie koktajli straciła ważność. Musi wrócić do Akademii Milkszejków. Skalmar po uderzeniu się w głowę zaczyna zachowywać się jak niemowlę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Sponge dowiaduje się, że jego licencja na robienie koktajli straciła ważność. Czeka go powrót do Akademii Milkszejków. Skalmar po uderzeniu się w głowę zaczyna zachowywać się jak niemowlę. Patryk i Kanciastoporty nie mają wyjścia i muszą się nim zaopiekować.

Zobacz także