SpongeBob Kanciastoporty 7: Trudy dorastania/Wyżymaczkowy kłopot (28)

(SpongeBob SquarePants: Growth Spout/Stuck in the Wringer)

serial animowany USA 2009-2010   od 7 lat
W skrócie:W szkole pojawia się nowy uczeń, który grozi Sponge'owi, że po lekcjach go pobije, ale Gąbka niepotrzebnie się go boi. Sponge dowiaduje się, że Skalmar nigdy nie próbował kraboburgerów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

W szkole pojawia się nowy uczeń, który grozi Sponge'owi, że po lekcjach go pobije. Gąbka się go boi. Wkrótce okazuje się, że niepotrzebnie. Sponge dowiaduje się, że Skalmar nigdy nawet nie spróbował kraboburgerów i postanawia go poczęstować, by przekonać się, czy będą mu smakowały.

Zobacz także