SpongeBob Kanciastoporty 6: Wojna na zamki z piasku/Skorupkowy szok (21)

SpongeBob Kanciastoporty 6: Wojna na zamki z piasku/Skorupkowy szok (21)

(SpongeBob SquarePants: Sandcastles in the Sand/Shell Shocked)

serial animowany USA 2008-2009   b.o.
W skrócie:Sponge z pomocą Patryka buduje zamki z piasku. Zabawa z czasem przeobraża się w wojnę. Gacuś potrzebuje nowej skorupki. Nie może jednak żadnej znaleźć. Sponge usiłuje mu pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 22 stycznia
za 5 dni
12:20 Nickelodeon

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Przyjemny dzień budowania zamków z piasku szybko zamienia się w regularną wojnę, gdy SpongeBob i Patryk zaczynają ze sobą rywalizować. Gacuś rozpaczliwie potrzebuje nowej muszli, ale wszystkie dostępne na rynku są albo zbyt drogie, albo zbyt kruche. SpongeBob próbuje znaleźć alternatywę dla prawdziwych muszli.

Zobacz także