SpongeBob Kanciastoporty 6: Skalmar w gościach/Kanciastoporte być albo nie być (16)

SpongeBob Kanciastoporty 6: Skalmar w gościach/Kanciastoporte być albo nie być (16)

(SpongeBob SquarePants: Squid's Visit/To SquarePants or Not)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Skalmar nie chce odwiedzić Sponge'a. Sponge przerabia swój dom na podobieństwo domu Skalmara. Wszystkie kanciaste portki Sponge'a zbiegły się w praniu. Dla gąbki to poważny problem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 16 grudnia
za 5 dni
21:15 Nicktoons
wtorek, 18 grudnia
za 7 dni
16:55 Nicktoons

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Skalmar nie chce odwiedzić Sponge'a, bo woli siedzieć we własnym domu. Kanciastoporty przerabia swój dom na podobieństwo domu Skalmara. Wszystkie kanciaste portki Sponge'a zbiegły się w praniu a w sklepie są tylko okrągłe spodnie. Dla gąbki oznacza to poważny problem.

Zobacz także