SpongeBob Kanciastoporty 6: Piżamowa impreza/Pielęgnacja (10)

SpongeBob Kanciastoporty 6: Piżamowa impreza/Pielęgnacja (10)

(SpongeBob SquarePants: The Slumber Party/Grooming Gary)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Perła szykuje w domu piżamową imprezę, ale przeszkadza jej Krab. Sponge chce zabrać Gacusia na wystawę, ale najpierw musi go poddać różnym zabiegom pielęgnacyjnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 17 października
za 3 dni
20:25 Nicktoons
sobota, 26 października
za 12 dni
4:20 Nicktoons

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Perła szykuje w domu piżamową imprezę, ale przeszkadza jej Krab, który we wszystko się wtrąca. W końcu wysyła Sponge'a jako swojego szpiega. Sponge chce zabrać Gacusia na wystawę zwierząt, ale najpierw musi go poddać różnym zabiegom pielęgnacyjnym. Ślimakowi się to nie podoba.

Zobacz także