SpongeBob Kanciastoporty 6: Nie dla Patryka czapka/Zabawkowy strach (20)

SpongeBob Kanciastoporty 6: Nie dla Patryka czapka/Zabawkowy strach (20)

(SpongeBob SquarePants: No Hat for Pat/Toy Store of Doom)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Patryk zazdrości przyjaciołom czapek pracowników restauracji 'Pod tłustym krabem'. Postanawia ubiegać się tam o pracę. Sponge i Patryk odkrywają, że świat zabawek ma swoje mroczne oblicze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 23 października
pojutrze
20:25 Nicktoons
czwartek, 31 października
za 10 dni
17:00 Nicktoons
piątek, 1 listopada
za 11 dni
10:55 Nicktoons

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Patryk zazdrości przyjaciołom czapek pracowników restauracji "Pod tłustym krabem". Postanawia ubiegać się tam o pracę. Następnie Sponge i Patryk zostają w sklepie z zabawkami po zamknięciu. Odkrywają, że świat zabawek ma swoje drugie, mroczne oblicze.

Zobacz także