SpongeBob Kanciastoporty 6: Naiwnoporty/Zobowiązania (19)

(SpongeBob SquarePants: Gullible Pants/Overbooked)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Sponge ma się zająć restauracją Tłusty Krab pod nieobecność Pana Kraba. Choć potrwa ona jedynie 15 minut, gąbka chce, by były to najlepsze chwile lokalu. Stara się zrobić kilka rzeczy na raz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Sponge ma się zająć restauracją "Tłusty Krab" pod nieobecność Pana Kraba. Choć potrwa ona jedynie 15 minut, gąbka chce, by były to najlepsze chwile tego lokalu. Sklamar wmawia przyjacielowi, że istnieje wiele zasad, o których nie miał pojęcia. Jedna z nich głosi, by nigdy nie przerywać obłonosemu drzemki. Sponge naiwnie wierzy w słowa przyjaciela. Wkrótce potem gąbka stara się zrobić kilka rzeczy na raz, by wszystkich zadowolić. Okazuje się to jednak niemożliwe.

Zobacz także