SpongeBob Kanciastoporty 6: Kochani wikingowie/Wagary (14)

SpongeBob Kanciastoporty 6: Kochani wikingowie/Wagary (14)

(SpongeBob SquarePants: Dear Vikings/Ditchin')

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Pod Tłustym Krabem organizowana jest promocja. Z wizytą do Sponge'a przychodzą wikingowie. Zabawna gąbka postanawia iść na wagary, by uczestniczyć w promocji książki Syrenamena.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

W Tłustym Krabie trwa promocja, której motywem przewodnim są wikingowie. chce dowiedzieć się wszystkiego na temat dawnych wojowników. Pisze list do wikingów, a ci, ku jego zaskoczeniu, osobiście przybywają do Tłustego Kraba, by odpowiedzieć na jego pytania. Syrenman i Skorupin mają podpisywać książki. SpongeBob nie może iść na spotkanie z powodu zajęć w szkole żeglarstwa. Patrick przekonuje przyjaciela do zerwania się z kawałka lekcji. Plan udaje się, lecz SpongeBob pomimo zdobycia podpisów ukochanych superbohaterów nie czuje się szczęśliwy.

Zobacz także