SpongeBob Kanciastoporty 6: Dziadzio pirat/Loża głowonogów (15)

SpongeBob Kanciastoporty 6: Dziadzio pirat/Loża głowonogów (15)

(SpongeBob SquarePants: Grandpappy the Pirate/Cephalopod Lodge)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Do Bikini Dolnego przyjeżdża dziadek Pana Kraba, pirat. Krab jest przerażony, bo jego dziadek myśli, że on też jest piratem. Sponge dowiaduje się, że Patryk należy do Loży Głowonogów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
jutro
20:00 Nicktoons
czwartek, 31 października
za 11 dni
10:00 Nicktoons
sobota, 2 listopada
za 13 dni
4:20 Nicktoons

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

W mieście pojawia się dziadek Pana Kraba. Skorupiak wpada w panikę. Jego krewny jest piratem i sądzi, że Krab także zrobił przestępczą karierę. Wspólnie z SpongeBobem i Skalmarem decyduje się na śmiałą mistyfikację. Postanawia udawać, że on i jego przyjaciele są morskimi rabusiami, a nie pracownikami restauracji "Tłusty Krab". SpongeBob dowiaduje się, że Skalmar jest członkiem tajnego stowarzyszenia. Chce się do niego przyłączyć, mimo że w loży mogą zasiadać tylko ryby.

Zobacz także