SpongeBob Kanciastoporty 6: Drzazga/Żart z gwizdkiem (5)

(SpongeBob SquarePants: The Splinter/Slide Whistle Stooges)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Podczas pracy Sponge przypadkiem wbija sobie drzazgę, ale nie chce iść na zwolnienie. Sponge i Patryk bawią się gwizdkami. Wkrótce i Skalmar jzaraża się gwizdkowym szaleństwem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 października
za 7 dni
17:15 Nicktoons
czwartek, 31 października
za 11 dni
12:10 Nicktoons

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Podczas pracy Sponge przypadkiem wbija sobie drzazgę. Należy mu się zwolnienie, ale gąbka robi wszystko, by nie musieć na nie iść. Następnie Sponge i Patryk bawią się gwizdkami, co doprowadza Skalmara do szału. Wkrótce jednak i on zaraża się gwiazdkowym szaleństwem.

Zobacz także