SpongeBob Kanciastoporty 6: Burgerożercy/Karta (13)

(SpongeBob SquarePants: Krusty Krushers/The Card)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Pan Krab postanawia zostać managerem zapaśników. Jego wybór pada na Patryka i Sponge'a. Do sprzedaży trafiają nowe karty z Syrenamenem. Sponge chce mieć mówiącą kartę z ulubionym bohaterem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 października
za 9 dni
10:25 Nicktoons
środa, 30 października
za 9 dni
16:55 Nicktoons
czwartek, 31 października
za 10 dni
4:20 Nicktoons

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Pan Krab ma nowy pomysł na biznes. Postanawia zostać managerem zapaśników. Jego wybór pada na Patryka i Sponge'a. Do sprzedaży trafiają nowe karty z Syrenamenem. Sponge upiera się, że za wszelką cenę musi mieć wyjątkową, mówiącą kartą z ulubionym bohaterem.

Zobacz także