SpongeBob Kanciastoporty 11: Patrynokio/Chef Bob (234)

(SpongeBob SquarePants: Patrynokio/Chef Bob)

serial animowany USA 2018   od 7 lat
W skrócie:Plankton przekonuje Patryka, że jest jego sumieniem. Chce nakłonić go do kradzieży tajnego przepisu na kraboburgera. Pan Krab wprowadza w restauracji otwartą kuchnię. Stresuje to SpongeBoba.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Planktom przekonuje Patryka, że jest on jego sumieniem. Planuje nakłonić go, by wykradł specjalnie dla niego tajny przepis na kraboburgera. Pan Krab wprowadza w swojej restauracji "otwartą kuchnię". Sytuacja bardzo stresuje SpongeBoba. Postanawia wymyślić nową postać.

Zobacz także