SpongeBob Kanciastoporty 11: Nianiek dla wieloryba/Ekipa sprzątająca (233)

(SpongeBob SquarePants)

serial animowany USA 2018   od 7 lat
W skrócie:Pan Krab zatrudnia Skalmara jako opiekuna swojej nastoletniej córki. Zamierza ona wymknąć się na przyjęcie. SpongeBob wylewa napój. W ramach zadośćuczynienia chce wysprzątać cały budynek biurowca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 września
za 8 dni
1:35 Nicktoons

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Pan Krab zatrudnia Skalmara jako opiekuna swojej nastoletniej córki Perły, która planuje wymknąć się na przyjęcie. SpongeBob przez przypadek wylewa napój podczas dostawy, dlatego w ramach zadośćuczynienia chce wysprzątać cały budynek biurowca.

Zobacz także