Spartakus: Zemsta: Fugitivus (1/10)

Spartakus: Zemsta

sezon 2 odc. 1/10: Fugitivus

(Spartacus: Vengeance: Fugitivus)

serial historyczny USA 2012   dla dorosłych
Występują:Liam McIntyre, Dustin Clare, Manu Bennett, Lucy Lawless
Reżyseria:Michael Hurst
W skrócie:Po ucieczce z ludus Spartakus, Kriksos i pozostali gladiatorzy szukają schronienia w kanałach. Pierwszy myśli tylko o zemście, drugi chce odnaleźć ukochaną Naevię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Rzymie wciąż trwa bunt gladiatorów. Mieszkańcy boją się, jakie będą tego konsekwencje. Chcąc stłumić powstanie i uspokoić obywateli, Gajusz Klaudiusz Glaber (Craig Parker) udaje się razem ze swoją armią do Kapui. Liczy, że na miejscu spacyfikuje grupę zdesperowanych niewolników. Ich dowódcą jest Spartakus (Liam McIntyre), który waha się, jaką drogę powinien teraz wybrać.

W tym odcinku

Po ucieczce z ludus Spartakus, Kriksos i pozostali gladiatorzy szukają schronienia w kanałach. Pierwszy z nich myśli tylko o zemście, natomiast drugi marzy o odnalezieniu swojej ukochanej Naevii. Wkrótce właścicielka domu rozpusty informuje go, że kobieta może się znajdować na południu imperium. Teść namawia Glabera, który piastuje obecnie stanowisko pretora, by wrócił do Kapui i pokonał Spartakusa. Mężczyzna postanawia spełnić jego życzenie. Na miejscu z zaskoczeniem odkrywa, że Lukrecja żyje, chociaż prawie nie pamięta ostatnich wydarzeń. Doktore nie może sobie wybaczyć, że przyczynił się do zniszczenia domu Batiatusa. W ramach zadośćuczynienia ostrzega Spartakusa i Kriksosa przed Glaberem. Tracki wojownik wyrusza na plac miejski, by zabić pretora. Wkrótce dochodzi do starcia z żołnierzami Glabera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)